سوالات کلی

1هپی لون چیست و به چه هدفی راه اندازی شده است؟
فروشگاه اینترنتی هپی لون با ارائه محصولات مربوط به جشن های تولد و مجالس سعی در کاهش هزینه های خرید اینگونه محصولات برای مشتریان و ایجاد دسترسی بهتر به محصولات مورد نیاز مشتریان عزیز دارد.این مجموعه کار خود را در تیر ماه سال 1397 شروع کرده و با شعار “خوشحالی حق هر کسی است” به فعالیت خود ادامه خواهد داد. برا اطلاع بیشتر می توانید اینجا را مطالعه کنید.
2ارزش تولید شده توسط هپی لون چیست؟
با توجه به زندگی پیچیده اجتماعی و ماشینی امروز و افزایش فرد گرایی در فرهنگ جوامع، بهانه هایی برای شاد بودن بسیار گران بها است. محصولات موجود در صنعت جشن ها و تولد ها دور از دسترس می باشند و معمولا با قیمت های بالایی عرضه می گردند که به دلیل بالا بودن قیمت اجاره مغازه ها و یا به تعادل نرسیدن قیمت بازار در این صنعت می باشد. فروشگاه اینترنتی هپی لون با ارزش توجه به نیاز مشتریان و در دسترس بودن محصولات برای تمامی افراد به بزرگترین رکن زندگی هر فرد یعنی " شادی " توجه دارد. با کاهش هزینه های جانبی به عرضه محصولات خود با معقول ترین قیمت ممکن پرداخته و سعی در جلب توجه مشتریان عزیز دارد.

ارائه خدمات

1زمان تحویل محصولات هپی لون چند روز است؟
در حال حاضر زمان ارسال سفارشات خریداری شده توسط مشتریان در استان تهران میان 24 ساعت الی 48 ساعت می باشد. اما با تمرکز بر حوزه لجستیک و تلاش بر جمع آوری اطلاعات در این حوزه تلاش بر این است که این موضوع تا کمتر از 24 ساعت کاهش یابد.
2نحوه ارسال محصولات خریداری شده از هپی لون چگونه است؟
مجموعه هپی لون با استفاده از استارت آپ هایی مانند اسنپ، تپ سی و الو پیک تلاش در حداقل کردن هزینه ارسالی برای مشتریان دارد. همچنین رایزنی هایی در خصوص همکاری بهتر با این استارت آپ ها در حال انجام است که با رسیدن نتیجه متعاقبا به حضور مشتریان خواهد رسید.
3هزینه حمل مرسولات رایگان است؟
با توجه به ارزش کاهش هزینه های موجود در هپی لون جهت ارائه بهترین قیمت به مشتریان ، در حال حاضر امکان ارسال سفارشات کمتر از 100 هرازتومان به صورت رایگان وجود ندارد. اما هزینه ارسال سفارشاتی که صورتحساب آن 100 هزار تومان یا بالاتر باشد ، توسط هپی لون پرداخت خواهد شد.
4هپی لون در چه شهر هایی خدمات ارائه می دهد؟
در حال حاضر و در سال ابتدایی کار تمرکز هپی لون به صورت آزمایشی و بر روی تهران خواهد بود. با این حال سفارشاتی به صورت نمونه به شهرستان ها ارسال می گردد تا اطلاعات مورد نیاز برای توسعه هپی لون در سطح ایران کسب گردد. امید است از ابتدای زمستان سال 1397 ارائه خدمات به کل ایران امکان پذیر باشد.
5من در شهرستان ساکن هستم و دسترسی به خرید خارج از استان تهران ندارم.چه کار کنم؟
در صورت تمایل شما نمونه همکاری شهرستان ما خواهید بود :) . با ما تماس بگیرید تماس با ما

تضمین کیفیت

1تضمین کیفیت محصولات چگونه است؟
بعضی محصولات ارسالی توسط هپی لون که به صورت بسته بندی شده باشد در صورت هرگونه مشکل قابل تعویض با هزینه هپی لون خواهد بود. در محصولات دیگری مانند بادکنک های باد شده به دلیل تست شدن بادکنک پیش از ارسال در صورت تحویل محصول توسط سفارش دهنده، قابلیت تعویض وجود نخواهد داشت.
2سفارشات من چگونه به دستم می رسند؟
سفارشات ثبت شده توسط شما و پس از پرداخت اینترنتی مبلغ صورتحساب با توجه به حجم سفارش توسط موتور و یا مایشن سواری برای شما ارسال می شوند.برای مثال در صورت وجود بادکنک باد شده درسفارشات شما به دلیل آسیب پذیری این محصول و همچنین حجم اشغال شده توسط آن ، امکان ارسال سفارشات توسط موتور وجود ندارد.
آیا پاسخ سوالات خود را پیدا نکردید؟

با پشتیبانی ما تماس بگیرید

هپی لون